Mida beebid koolis teevad?

Beebikool on hea võimalus rikastada lapse päeva.  Läbi arendava eakohase tegevuse anname hoogu sinu lapse arengule ja aitame tal kasvada tubliks, toredaks ja enesekindlaks ilmakodanikuks.


Emmed-issid saavad vahetada mõtteid ja lastel on suurepärane võimalus kohtuda oma eakaaslastega.

Tundide pikkus on orjenteeruvalt 25 - 45 minutit vastavalt laste  vanusele ja päeva meeleolule. Oodatud on lapsed vanuses 3 kuud – 1 aasta.


Beebikooli tunnid erinevad vanuseti ja on üles ehitatud vastavalt laste oskustele ning võimetele. Päris pisikestele teeme kerget silitamismassaaži , varba-sõrmemänge ning teisi massaažimänge, laulame ja tantsime  koos emmega ning võimleme. Lisaks harjutame lapsi väikese akrobaatikaga.

 

Vanuse lisades võtavad olulise osa hüpitus- ja muud laste laulumängud,  tutvumine helide maailmaga ja lihtsamatel lastepillidel käe proovimine. Liigutame end lastelaulude ja beebikooli õpetaja originaalloomingu saatel. Oluline osa tunnis on meie vanarahva varasalvest pärit liisusalmidel, mida saame kasutada nii võimlemisel, kui sõrmede-varvaste massaažis.

Vanemate lastega sukeldume ka põnevasse kunstimaailma: kuulame-vaatame lühimuinasjutte ning lastelugusid illustreeritud materjalidega või minietendusena.

Peale kõige selle huvitava on beebikool üks suur looming, kus võib käigu pealt kogu õpetaja plaanid sassi ajada ja siis alles läheb lõbusaks.

 


Tule ja anna ka sina, väike inimene, osa meie loomingusse!

Viimased uudised

19. august Kinkimisrõõm
11. märts Projekt "Oskused viivad edasi" sai toetust.