Projekt "Oskused viivad edasi" sai toetust.

11
märts
Autor: Diana Viia

Meie firma üks  eesmärkidest on pidev enesetäiendamine. Oleme kogenud, et  massaaži tulles otsib  inimene  tavaliselt abi oma keha vaevavatele probleemidele.  Massöör peab olema oma teadmistes nõnda kõrgel tasemel, et oskab  otsustada, millal aitab massaaž , millal teatud manipulatsioonid, ja millal oleks targem oma vaevustega arsti poole pöörduda.

Meie keha on üks tervik. Kõik organid ja organsüsteemid ei tööta uhkes üksinduses, vaid mõjutavad üksteist. Iga pisemgi muutus  või kõrvalekalle  ühes  organis, viib tasakaalust välja ka teised süsteemid.

Terve keha  on suhtelises tasakaalus. Vaevuste puhul on oluline välja selgitada, kust on probleem alguse saanud ,mida saab teha probleemi süvenemise peatamiseks , heaolu võimalikult maksimaalseks taastamiseks ja selle säilitamiseks. See on väga palju teadmisi nõudev ülesanne.

 

Veebruaris 2010 käivitasimegi koolitusalase projekti

" Oskused viivad edasi" , mille eesmärk on täiendada meie teadmistepagasit taastusravi alal.  Esitasime oma projekti Ettevõtluse Arenduse Sihtasutusele ( EAS) taotlemaks  rahalist toetust Tartu Ülikooli Spordibioloogia ja Füsioteraapia Instituudi poolt korraldataval Füsioteraapia täiendkoolituse kursusesl osalemiseks.

Toetuse saamine tõepoolest kinnitati. Koolitus, mis algab 12.märtsil 2010 ja lõpeb plaanide järgi nivembris käesoleval aastal, maksab

20 000 krooni. Rahaline toetus summas 15 000 krooni tuleb läbi

EAS-i Euroopa  Sotsiaalfondist, ning  5000 krooni  jääb kanda Massaažisõber OÜ poolt. Koolitusel osaleb massöör Diana Viia.

 

 

 

 

 

Kommentaarid: 3

Väga tubli!
Tiina, 25. august 2017


fHYAIdvWsmcDu
xjZUWqyLl, 4. august 2020


CoLgXZAIBP
tuBVXevxkFiGLDA, 24. august 2020


Lisa kommentaar

Email again:
Nimi   
E-mail   
Kommenteeri   
Sisesta

Viimased uudised

19. august Kinkimisrõõm
11. märts Projekt "Oskused viivad edasi" sai toetust.